1. >
  2. ACMOS 43-5004

ACMOS 43-5004

Pokrycie specjalne, odporne na wysoką temperaturę

WŁAŚCIOWOŚCI:

ACMOS 43-5004 jest specjalnym pokryciem, które umożliwia regenerację powłoki lakiernicznej na deflektorach. Pomaga wyeliminować wady produktowe takie jak: źle wpadająca kropla i efekt chropowatej powierzchni. Aplikacja powłowki jest szybka, łatwa i ma tylko niewielki wpływ na proces produkcji. Przechłodzenie wpadającej kropli w wyniku nakładania pokrycia jest nie mierzalne. Testy w kilku hutach szkła wykazały, że pokrycie wystarcza na około 4 godziny pracy, aczkolwiek można je stosować częściej w razie takiej potrzeby.

POSTĘPOWANIE:

– Wymieszać dokładnie pokrycie w puszcze. – Wybrać odpowiedniej wielkości pędzel (zgodnie z rozmiarem rynny). – Usuń luźne zabrudzenia z rynny bawełnianą szmatką. – Należy zanurzyć pędzel w pokryciu i wyciśnąć, tak aby pokrycie nie skapywało. – Nakładamy pokrycie pędzlem w wyznaczonym miejscu od góry do dołu. – Uwaga: Rynny powinny mieć minimalną temperaturę 80 ° C. Dopiero wtedy powłoka natychmiast schnie i tworzy twardą warstwę.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Zastosuj PSA. Zobacz wpisy w karcie MSDS

FORMA DOSTAWY:

ACMOS 43-5004 jest dostarczany w opakowaniach jednorazowych o zawartości netto 1 kg (karton zawiera 12 sztuk)x 1 kg) lub puszki po 5 kg Nie przechowywać na zewnątrz. Chronić przed mrozem.